مرکز تخصصی یوگا

قوانین و مقررات

 دوست عزیز و گرامی خیلی خوشحال و خرسند هستیم از اینکه مایل به استفاده از محصولات یوگا شاپ هستید. جهت استفاده هر چه بهتر از خدمات یوگا شاپ لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمائید. در صورتی که خریدی را انجام دهید بدین معنی است که شما با شرایط و قوانین ما آشنا هستید و آنها را پذیرفته‌اید.

 

حریم شخصی

مجموعه آکادمی یوگا مهرآوران متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما است و در همین راستا بستری امن را برای شما عزیزان فراهم کرده است. اکادمی در این جهت همیشه تمام تلاش و توان خود را با استفاده از تکنولوژی روز برای حفظ اطلاعات کاربران گرامی می‌کند.  

 دوست عزیز در صورت خرید کالا و استفاده از خدمات آکادمی ، شما مسئول به حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود هستید.تنها مرجع رسمی مورد تایید آکادمی یوگا مهرآوران برای ارتباط با شما عزیزان، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.academy-yoga.ir است.

 

ثبت سفارش

 شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز و همه‌ی روزهای هفته سفارشات خود را ثبت کنید . بعد از ثبت سفارش برای شما از طریق ایمیل اطلاعات سفارش ارسال خواهد شد. آکادمی یوگا مهرآوران تمام دقت و تلاش خود را برای بسته‌بندی، ارسال سفارشات برای شما دوستان عزیز می‌کند. 

دوستان عزیز و گرامی لطفا در هنگام ثبت سفارش دقت کامل را در جهت تکمیل اطلاعات خود داشته باشید. زیرا در صورت اشتباه تکمیل‌کردن فرم سفارشات، کالای شما به مشخصات دیگری ارسال خواهد شد.

 

مطابقت محتوای سایت با محصولات

مهم‌ترین و با ارزش‌ترین خدمت برای هر کسب و کاری صداقت داشتن است. آکادمی یوگا مهرآوران از این‌رو به این اصل پایبند است و تمامی محصولات ارائه شده دریوگا شاپ اصل می‌باشد و به هیچ‌وجه از اجناس تقلبی استفاده نمی‌شود. تمامی کالای موجود در سایت توسط آکادمی یوگا مهرآوران از موجودی‌های خودش عکسبرداری شده است. در صورتی که هرگونه مغایرتی با اطلاعات ارائه شده داشت می‌توانید از ضمامت تعویض و بازگشت کالا استفاده نمائید.